
Костюм жіночий білого кольору з принтом р.2 215143M
770 ₴
- В наявності
- Код: 215143_!372676_2
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий білого кольору з принтом р.2 215143M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 73 см |
| Довжина рукава (см) | 60 см |
| Ширина по плечах (см) | 55 см |
| Напівобхват талії (см) | 53 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 60 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 81 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 106 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Гудзики |
| Низ | Штани |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Сезон | Літо |
| Склад | 80% коттон, 20% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Сорочка; Штани |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 2 |
| Тип застібки | Ґудзики |
- Ціна: 770 ₴





