
Жилетка жіноча однотонна коричневого кольору р.1 214477M
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 214477_!370245_1
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Жилетка жіноча однотонна коричневого кольору р.1 214477M
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
| Ширина по плечах (см) | 43 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
| Напівобхват стегон (см) | 58 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Жилет |
| Застібка | Гудзики |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 1 |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 450 ₴





