
Жилетка жіноча напівбатальна однотонна темно-синього кольору р.3XL 214357M
590 ₴
- В наявності
- Код: 214357_!369725_3XL
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Жилетка жіноча напівбатальна однотонна темно-синього кольору р.3XL 214357M
Країна виробник: Китай
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 3XL |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 68 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 56 см |
| Напівобхват стегон (см) | 57 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Жилет |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 3XL |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Деним |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 590 ₴





