
Спідниця жіноча однотонна сірого кольору р.1 213761M
360 ₴
- В наявності
- Код: 213761_!367547_1
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спідниця жіноча однотонна сірого кольору р.1 213761M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
Тягнеться на + 20 см.
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 42 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 81 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид спідниці | Міді |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 50% вискоза, 50% полиамид |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Віскоза |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Спідниця |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 1 |
- Ціна: 360 ₴





