Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Колготи жіночі на штучному хутрі імітація шкіри чорно-бежевого кольору р.42-44 213933M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 30 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 99 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Колготки |
| Щільність тканини | 120 Den |
| Склад | 60%кашемир35%шерсть5%лайкра |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Шов | Плоский |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Посадка | Класична |
| Розмір | 42-44 |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 350 ₴






