
Топ жіночий однотонний білого кольору р.M/L 213622M
500 ₴
- В наявності
- Код: 213622_!367161_M/L
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Топ жіночий однотонний білого кольору р.M/L 213622M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
Чашка В без пушапа
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M/L |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
| Напівобхват талії (см) | 34 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Топ |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | M/L |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 500 ₴




