
Кофта жіноча сірого кольору зі стразами р.1 213818M
340 ₴
- В наявності
- Код: 213818_!367750_1
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кофта жіноча сірого кольору зі стразами р.1 213818M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 69 см |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 57 см |
| Напівобхват талії (см) | 49 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 90% полиамид, 10% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 1 |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 340 ₴





