Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча білого кольору з принтом р.1 213961M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 62 см |
| Напівобхват грудей (см) | 40 см |
| Довжина виробу (см) | 79 см |
| Напівобхват талії (см) | 25 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір | 1 |
- Ціна: 270 ₴





