
Сукня жіноча однотонна світло-рожевого кольору р.S 213935M
450 ₴
- В наявності
- Код: 213935_!368037_S
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна світло-рожевого кольору р.S 213935M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 36 см |
| Довжина виробу (см) | 79 см |
| Напівобхват талії (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон (см) | 39 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Квіти з тканини |
| Сезон | Літо |
| Склад | 92% полиэстер 8% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | S |
- Ціна: 450 ₴




