
Сукня жіноча чорного кольору з принтом р.50 213870M
330 ₴
- В наявності
- Код: 213870_!367897_50
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча чорного кольору з принтом р.50 213870M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 50 |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина рукава (см) | 42 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 49 см |
| Напівобхват стегон (см) | 52 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність кишень | Так |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% коттон, 50% полиамид |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір | 50 |
- Ціна: 330 ₴





