
Сукня-футболка жіноча чорно-сірого кольору в леопардовий принт р.OneSize 213694M
500 ₴
- В наявності
- Код: 213694_!367346_OneSize
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня-футболка жіноча чорно-сірого кольору в леопардовий принт р.OneSize 213694M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 35 см |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 90 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | Короткий |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% хлопок |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукня |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | One Size |
- Ціна: 500 ₴





