
Сукня жіноча однотонна білого кольору р.M 213514M
350 ₴
- В наявності
- Код: 213514_!366833_M
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна білого кольору р.M 213514M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 40 см |
| Довжина виробу (см) | 111 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
| Напівобхват талії (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон (см) | 60 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Прошва |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | M |
- Ціна: 350 ₴





