
Сукня жіноча однотонна білого кольору р.L 213511M
400 ₴
- В наявності
- Код: 213511_!366827_L
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна білого кольору р.L 213511M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 51 см |
| Довжина виробу (см) | 98 см |
| Довжина рукава (см) | 32 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
| Напівобхват талії (см) | 42 см |
| Напівобхват стегон (см) | 55 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | L |
- Ціна: 400 ₴





