
Костюм жіночий кашеміровий чорного кольору р.1 213738M
600 ₴
- В наявності
- Код: 213738_!367493_1
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий кашеміровий чорного кольору р.1 213738M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 74 см |
| Напівобхват грудей (см) | 49 см |
| Довжина виробу (см) | 64 см |
| Напівобхват талії (см) | 46 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 38 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 70 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Костюм |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верх | Кофта |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Кофта; Спідниця |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Низ | Спідниця |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 1 |
| Сезон | Зима |
| Тип застібки | Без застежки |
| Тип тканини | Кашемір |
- Ціна: 600 ₴





