
Костюм жіночій графітового кольору р.60-62 213727M
630 ₴
- Готово до відправки
- Код: 213727_!367468_60-62
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночій графітового кольору р.60-62 213727M
Країна виробник: Україна
Виробник: AAA
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 60-62 |
| Відповідає розміру | 60-62 |
| Напівобхват грудей (см) | 64 см |
| Довжина виробу (см) | 80 см |
| Довжина рукава (см) | 64 см |
| Ширина по плечах (см) | 44 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 65 см |
| Напівобхват талії (см) | 62 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 80 см |
| Посадка (см) | 28 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 80 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кардиган |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Виробник | ААА |
| Склад | Крепп-шифон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Креп-костюмка |
| Колір | Бузковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Кардиган; Штани |
| Місце розміщення | Одесса |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 60-62 |
| Сезон | Демісезон |
| Тип застібки | Без застежки |
- Ціна: 630 ₴





