
Костюм жіночий трикотажний бежевого кольору з принтом р.OneSize 213687M
660 ₴
- В наявності
- Код: 213687_!367332_OneSize
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий трикотажний бежевого кольору з принтом р.OneSize 213687M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 59 см |
| Довжина рукава (см) | 54 см |
| Ширина по плечах (см) | 44 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 49 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 77 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 107 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Блискавка |
| Низ | Штани |
| Склад | 50% вискоза, 30% коттон, 20% полиестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Кофта; Штани |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | One Size |
| Сезон | Демісезон |
| Тип застібки | Блискавка |
- Ціна: 660 ₴





