
Костюм жіночий бежевого кольору з принтом р.M 213634M
350 ₴
- В наявності
- Код: 213634_!367209_M
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий бежевого кольору з принтом р.M 213634M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 20 см |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 57 см |
| Напівобхват талії (см) | 47 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 67 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 98 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верх | Блуза |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Блуза; Штани |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | M |
| Тип застібки | Без застежки |
- Ціна: 350 ₴





