
Сукня жіноча однотонна чорного кольору р.1 213524M
360 ₴
- В наявності
- Код: 213524_!366854_1
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна чорного кольору р.1 213524M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 40-42 |
| Напівобхват грудей (см) | 33 см |
| Довжина виробу (см) | 62 см |
| Напівобхват талії (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон (см) | 43 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 98% котон, 2% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 1 |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 360 ₴




