
Костюм жіночий бежевого кольору з принтом р.S 213497M
350 ₴
- В наявності
- Код: 213497_!366796_S
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий бежевого кольору з принтом р.S 213497M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 39 см |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 60 см |
| Напівобхват талії (см) | 46 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 49 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 5 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 35 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Сорочка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Гудзики |
| Низ | Шорти |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Рубашка |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Сорочка; Шорти |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Низ виробу | Шорти |
| Розмір | S |
| Тип застібки | Ґудзики |
- Ціна: 350 ₴



