Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки дитячі білого кольору Уцінка р.28 213314M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
Причина уцінки товару: товар з вітрини, потребує чистки.
товар поверненню та обміну не підлягає.
| Розмір дитячих взуття | 28 |
| Довжина устілки (см) | 16,5 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 4 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | На липучках |
| Категорія | Для дітей |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 28 |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 300 ₴






