-58%


Сорочка чоловіча білого кольору з принтом Уцінка р.M 213158M
120 ₴
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 213158_!365692_M
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сорочка чоловіча білого кольору з принтом Уцінка р.M 213158M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
Причина уцінки товару: потрібне прання.
товар поверненню та обміну не підлягає.
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 51 см |
| Довжина виробу (см) | 68 см |
| Довжина рукава (см) | 24 см |
| Ширина по плечах (см) | 45 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 60% коттон, 40% полизстер |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Коттон |
- Ціна: 50 ₴





