-22%


Бомбер чоловічий на флісе синього кольору Уцінка р.M 213150M
450 ₴
350 ₴
- В наявності
- Код: 213150_!365677_M
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Бомбер чоловічий на флісе синього кольору Уцінка р.M 213150M
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
Причина уцінки товару: потрібно вставити кнопку.
товар поверненню та обміну не підлягає.
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват грудей (см) | 53 см |
| Довжина виробу (см) | 63 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 41,5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Кнопки |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Фліс |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Кофта |
| Вид виробу | Бомбер |
| Вид куртки | Бомбер |
| Вид утеплювача | Фліс |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Функція підігріву | Немає |
- Ціна: 350 ₴





