Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий однотонний зеленого кольору р.1 212590M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 45 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Довжина рукава (см) | 61 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
| Напівобхват талії (см) | 41 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон (см) | 48 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 64 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 91 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Гудзики |
| Низ | Штани |
| Склад | 80% коттон, 20% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Костюмка-софт |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 550 ₴






