
Костюм жіночий трійка однотонний червоного кольору р.1 212589M
650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212589_!363189_1
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий трійка однотонний червоного кольору р.1 212589M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 45 см |
| Довжина виробу (см) | 70 см |
| Довжина рукава (см) | 60 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
| Напівобхват талії (см) | 41 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 46 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 63 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 91 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Піджак |
| Вид костюма | Костюм-трійка |
| Застібка | Гудзики |
| Низ | Штани |
| Склад | 80% коттон, 20% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Костюмка-софт |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 650 ₴





