
Гольф жіночий однотонний фіолетового кольору р.OneSize 212857M
270 ₴
- В наявності
- Код: 212857_!364088_OneSize
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Гольф жіночий однотонний фіолетового кольору р.OneSize 212857M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 32 см |
| Довжина виробу (см) | 59 см |
| Довжина рукава (см) | 57 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
| Напівобхват талії (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон (см) | 33 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Гольф |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 80% полиэстер, 20% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Рубчик |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 270 ₴





