Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сарафан жіночий фіолетового кольору р.OneSize 212727M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 36 см |
| Довжина виробу (см) | 92 см |
| Довжина рукава (см) | 19 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Софт |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 420 ₴






