
Костюм жіночий однотонний малинового кольору р.1 212692M
450 ₴
- В наявності
- Код: 212692_!363549_1
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий однотонний малинового кольору р.1 212692M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 38 см |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 71 см |
| Напівобхват талії (см) | 54 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон (см) | 54 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 49 см |
| Посадка (см) | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 8 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 39 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Сорочка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Гудзики |
| Низ | Шорти |
| Сезон | Літо |
| Склад | 80% полиэстер, 20% коттон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Малиновий |
- Ціна: 450 ₴





