
Костюм жіночий однотонний трикотажний оливкового кольору р.1 212633M
700 ₴
- В наявності
- Код: 212633_!363334_1
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий однотонний трикотажний оливкового кольору р.1 212633M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 70 см |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 65 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 41 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 100 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Склад | 50% хлопок, 35% полиамид, 10% эластан, 5% лайкра |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Оливковий |
- Ціна: 700 ₴





