Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий однотонний малинового кольору р.4 212592M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 4 |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 71 см |
| Довжина рукава (см) | 63 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 48 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 42 см |
| Напівобхват стегон (см) | 54 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 56 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 69 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 98 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Гудзики |
| Низ | Штани |
| Склад | 80% коттон, 20% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Костюмка-софт |
| Колір | Малиновий |
- Ціна: 550 ₴






