
Туніка жіноча однотонна чорного кольору р.OneSize 212435M
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212435_!362414_OneSize
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туніка жіноча однотонна чорного кольору р.OneSize 212435M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 42-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 58 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Довжина рукава (см) | 50 см |
| Ширина по плечах (см) | 54 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Туніка |
| Застібка | Без застібки |
| Оздоблення та прикраси | Банти з тканини |
| Склад | 60% коттон, 20% шерсть, 20% полиэстер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Кашемір |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 290 ₴





