
Светр жіночий однотонний сірого кольору р.OneSize 212436M
550 ₴
- В наявності
- Код: 212436_!362416_OneSize
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Светр жіночий однотонний сірого кольору р.OneSize 212436M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 42-48 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 74 см |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 56 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Светр |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 50% коттон, 30% полиэстер, 20% эластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | В'язання |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 550 ₴





