Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піжама жіноча велюрова фіолетового кольору р.56 212341M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 56 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 42 см |
| Довжина виробу (см) | 47 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 39 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 60 см |
| Посадка (см) | 26 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 5 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 30 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 100% велюр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Велюр |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 280 ₴






