
Піжама жіноча велюрова синього кольору р.50 212340M
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212340_!361951_50
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піжама жіноча велюрова синього кольору р.50 212340M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 50 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 36 см |
| Довжина виробу (см) | 45 см |
| Напівобхват талії (см) | 46 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 60 см |
| Посадка (см) | 25 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 8 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 29 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 100% велюр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Велюр |
| Колір | Синій |
- Ціна: 280 ₴





