Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піжама жіноча велюрова зеленого кольору р.44 212323M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 28 см |
| Довжина виробу (см) | 42 см |
| Напівобхват талії (см) | 40 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 46 см |
| Посадка (см) | 22 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 73 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 93 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 100% велюр |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Велюр |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 280 ₴






