
Футболка чоловіча напівбатальна однотонна салатового кольору р.50 211941M
260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 211941_!359869_50
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка чоловіча напівбатальна однотонна салатового кольору р.50 211941M
Країна виробник: Узбекітан
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 50 |
| Відповідає розміру | 50-52 |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 72 см |
| Довжина рукава (см) | 19 см |
| Ширина по плечах (см) | 50 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Колір | Салатний |
- Ціна: 260 ₴




