
Кардиган жіночий світло-бежевого кольору з принтом р.XL 212193M
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212193_!360945_XL
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кардиган жіночий світло-бежевого кольору з принтом р.XL 212193M
Країна виробник: Китай
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 69 см |
| Напівобхват грудей (см) | 57 см |
| Довжина виробу (см) | 112 см |
| Напівобхват талії (см) | 54 см |
| Напівобхват стегон (см) | 54 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кардиган |
| Застібка | Гудзики |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Виробник | Fashion |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 50% вискоза, 30% коттон, 20% полиестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Акрил |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 550 ₴





