Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини жіночі чорного кольору р.36 212195M
Країна виробник: Китай
Виробник: A.ZHAN
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36,5 |
| Довжина устілки (см) | 23,2 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Мокасини |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 280 ₴






