Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Балетки жіночі блакитного кольору р.36 212203M
Країна виробник: Китай
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 6 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Ортопедичні | Ні |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 400 ₴






