
Халат жіночий напівбатальний темно-синього кольору з принтом р.50-52 211353M
485 ₴
- Готово до відправки
- Код: 211353_!357164_50-52
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Халат жіночий напівбатальний темно-синього кольору з принтом р.50-52 211353M
Країна виробник: Узбекітан
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 50-52 |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват грудей (см) | 53 см |
| Довжина виробу (см) | 110 см |
| Довжина рукава (см) | 22 см |
| Ширина по плечах (см) | 41 см |
| Напівобхват талії (см) | 53 см |
| Напівобхват стегон (см) | 55 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Узбекистан |
- Ціна: 485 ₴





