
Куртка жіноча демісезонна малинового кольору Уцінка р.L 211143M
720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 211143_!356039_L
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Куртка жіноча демісезонна малинового кольору Уцінка р.L 211143M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
Причина уцінки товару: подряпина від транспортування. Товар поверненню та обміну не підлягає.
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 48 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 69 см |
| Напівобхват грудей (см) | 58 см |
| Довжина виробу (см) | 76 см |
| Напівобхват талії (см) | 61 см |
| Напівобхват стегон (см) | 66 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Плащівка |
| Функція підігріву | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Куртка |
| Вид куртки | Класичний крій |
| Вид утеплювача | Поліестер |
| Застібка | Молния; Кнопки |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Деним |
| Колір | Малиновий |
- Ціна: 720 ₴





