-41%


Шльопанці чоловічі піна темно-зеленого кольору Уцінка р.41 211122M
220 ₴
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 211122_!355938_41
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шльопанці чоловічі піна темно-зеленого кольору Уцінка р.41 211122M
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
Причина уцінки товару: невелика вм'ятина.
Товар поверненню та обміну не підлягає.
| Розмір чоловічого взуття | 41 |
| Довжина устілки (см) | 26,5 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріал верху | Піна |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | 41 |
| Колір | Темно-зелений |
- Ціна: 130 ₴





