
Піжама чоловіча напівбатальна блакитного кольору з принтом р.L 211358M
882 ₴
- В наявності
- Код: 211358_!357201_L
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піжама чоловіча напівбатальна блакитного кольору з принтом р.L 211358M
Країна виробник: Узбекітан
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 50 |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 72 см |
| Довжина рукава (см) | 66 см |
| Ширина по плечах (см) | 44 см |
| Напівобхват талії (см) | 51 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 37 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 57 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 72 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 101 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 60% коттон, 40% полиамид |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 882 ₴




