
Спідниця жіноча джинсова синього кольору р.26 211089M
280 ₴
- В наявності
- Код: 211089_!355737_26
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спідниця жіноча джинсова синього кольору р.26 211089M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 26 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 43 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 55 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 98% котон, 2% эластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 26" |
- Ціна: 280 ₴





