Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Штани жіночі однотонні чорного кольору р.L 211247M
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 50 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 78 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 109 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 60% коттон, 40% полизстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 220 ₴






