
Топ жіночий однотонний коричневого кольору р.2 211223M
200 ₴
- В наявності
- Код: 211223_!356365_2
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Топ жіночий однотонний коричневого кольору р.2 211223M
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2 |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 40 см |
| Довжина виробу (см) | 36 см |
| Довжина рукава (см) | 58 см |
| Ширина по плечах (см) | 36 см |
| Напівобхват талії (см) | 35 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Топ |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 2 |
- Ціна: 200 ₴





