
Кеди чоловічі сірого кольору р.44 155788M
309 ₴
- В наявності
- Код: 155788_!154962_44
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кеди чоловічі сірого кольору р.44 155788M
Країна виробник: Україна
Виробник: ACG
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 44 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина устілки (см) | 28 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 2,2 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACG |
| Вид взуття | Кеди |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Стать | Чоловіча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для чоловіків |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Смужки |
| Розмір | 44 |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 309 ₴


