Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Мокасини жіночі молочного кольору р.40 211047M
Країна виробник: Китай
Виробник: FASHION
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 40 |
| Відповідає розміру | 39-39 |
| Довжина устілки (см) | 24,7 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вид взуття | Мокасини |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 440 ₴






