
Нічна сорочка жіноча напівбатальна білого кольору з принтом р.48-50 211273M
291 ₴
- В наявності
- Код: 211273_!356644_48-50
+380 (68) 663-31-38
Контакт-центр
- +380 (66) 078-33-03Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Нічна сорочка жіноча напівбатальна білого кольору з принтом р.48-50 211273M
Країна виробник: Узбекітан
Виробник: 0
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48-50 |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват грудей (см) | 49 см |
| Довжина виробу (см) | 112 см |
| Довжина рукава (см) | 8 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
| Напівобхват талії (см) | 63 см |
| Напівобхват стегон (см) | 64 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Колір | Білий |
- Ціна: 291 ₴





