Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Футболка жіноча білого кольору з принтом р.M/L 211046M
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M/L |
| Відповідає розміру | 48-52 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 43 см |
| Напівобхват грудей (см) | 62 см |
| Довжина виробу (см) | 74 см |
| Напівобхват талії (см) | 62 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Футболка |
| Довжина рукава | Короткий |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Розмір | M/L |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 180 ₴






