Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спідниця жіноча джинсова темно-синього кольору р.44 210862M
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44 |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 43 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 79 см |
Minimalka.com – вигідніше не знайти. Купуючи у роздріб, Ви отримуєте оптові ціни. Економія подвійно.
| Основні | |
|---|---|
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 98% котон, 2% эластан |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | Темно-синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Спідниця |
| Вид спідниці | Пряма |
| Застібка | Молния; Пуговиці |
| Категорія | Для жінок |
| Місце розміщення | Павлоград |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 550 ₴






